Elektronarzędzia

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne podczas budowy oraz remontu elektronarzędzia. Jeżeli potrzebujecie coś wyciąć, wkręcić lub wykręcić, to świetnie trafiliście. Wśród dostępnych produktów znajdziecie wysokiej jakości elektronarzędzia bardzo dobrych i znanych marek.

Wózki elektryczne prowadzone w ofercie Log-System

Sprzęty, które proponujemy naszym klientom, sprawdzą się na każdym placu budowy, a także w warsztacie. Wszystkie elektronarzędzia, jakie mamy, posiadają szczegółowy opis, nazwę producenta, a także zdjęcie. Klient może zapoznać się dokładnie z produktem, który chce nabyć. Wszystkie sprzęty pochodzą od zaufanych producentów.

Wiertarki udarowe i kątowe

Szukasz idealnej wiertarki udarowej lub kątowej? Proponujemy sprzęt odznaczający się świetnym wykonaniem. Każda wiertarka ma wygodny uchwyt, dzięki któremu bez najmniejszych problemów można będzie korzystać z tego urządzenia do wykonywania szeregu prac. W każdym urządzeniu można będzie szybko wymienić wiertło. Udogodnieniem jest ograniczenie głębokości wkręcania wiertła, co zapobiegnie nieprawidłowemu wykonaniu zadania. Przed zakupem, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami wszystkich wiertarek. Podejmiesz wtedy rozsądną decyzję, które urządzenie jest dla Ciebie najlepsze.

Młoty udarowe

Młoty i młoty udarowe również znajdziesz w ofercie naszego składu budowlanego. Młot przyda się przy wszystkich pracach związanych z wierceniem i dłutowaniem. Bogata oferta młotów, jaką dysponujemy, sprawi, że każdy znajdzie produkt odpowiednio dostosowany do swoich potrzeb.

Szlifierki i frezarki

Szlifierki wykorzystywane są do cięcia, szlifowania oraz polerowania. Natomiast frezarki wykorzystuje się do obróbki poprzez skrawanie. Dostępne w naszym sklepie urządzenia odznaczają się precyzją w działaniu, a także niezawodnością.

Inne elektronarzędzia

Na tym nie koniec. Asortyment naszego sklepu obejmuje także przecinarki, piły oraz nożyce. Dostarczamy m.in. piły tarczowe, łańcuchowe, stołowe oraz ręczne. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne, jak i ogrodowe nożyce, a także nożyce do ciecia blach.