Meble Corfu

O firmie

Curver to marka, która obecna jest na rynku już od ponad 65 lat. Od małego przedsiębiorstwa produkującego meble przekształciła się w międzynarodową firmę i lidera sprzedaży mebli ogrodowych w Europie. Jej specjalnością jest sprzedaż produktów gospodarstwa domowego wykonanych z tworzyw sztucznych. Stosowane przy produkcji innowacje sprawiają, że firma tworzy designerskie meble pasujące do nowoczesnych wnętrz. W trosce o zadowolenie klientów, Curver stara się wyprzedzać rynkowe trendy i tendencje. Ciągle poszukuje nowych praktyk i nawyków, dzięki którym może tworzyć niepowtarzalne meble.

Podłogi i deski VIP Parkiet

Kolekcja Corfu

Meble ogrodowe z serii Corfu zyskały wielu zwolenników. W bardzo krótkim czasie stały się podstawowym wyborem wszystkich osób chcących mieć funkcjonalne meble w swoim ogrodzie. Szczególną popularnością cieszy się zestaw Corfu Set, w którego skład wchodzi stolik, dwuosobowa sofa oraz dwa fotele. Marka Curver przygotowała w ramach tej kolekcji zarówno małe, jak i duże zestawy.

Meble z technorattanu

Wszystkie meble, które znajdziesz w ofercie Curver produkowane są z tworzyw sztucznych, między innymi z technorattanu. Jest to tworzywo odporne na wodę, słońce i inne czynniki atmosferyczne. Można z powodzeniem przechowywać zestaw na zewnątrz przez cały rok i nic złego nie będzie się z nim działo. Wzmocnienia w zestawie posiadają nie tylko same meble, ale także poduszki, które upiększają siedziska. Ich poszewki zostały zaimpregnowane, by zwiększyć odporność na działanie wody. Chronią także przed trudnymi w usuwaniu plamami po napojach i jedzeniu.

Eleganckie wzornictwo

Marka Curver zadbała o to, aby kolekcja Corfu była elegancka i funkcjonalna. Zestawy zwykle dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych co sprawia, że nie ma większego problemu z dopasowaniem ich do swoich potrzeb i do przestrzeni, w której chcemy je umieścić. Wszystkie meble wyglądają w bardzo estetyczny sposób i sprawdzają się świetnie zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Będą ozdobą każdego miejsca, w którym zostaną umieszczone.